Panele do mieszkań

Producent:
Kolorystyka:
Montaż:
Przeznaczenie:
Astorga

Astorga

Panele winylowe Nomad Flo są odporne na działanie wilgoci. Bez obaw mogą być montowane we wszystkich pomieszczeniach, także kuchniach i łazienkach. Ograniczenia dotyczą jedynie miejsc narażonych na zalanie wodą (np. sauna, basen, strefa pryszniców).

Zaawansowana technologia Stone Polymer Composite sprawia, że rdzeń paneli jest bardziej sztywny niż w tradycyjnych płytkach winylowych LVT. Dzięki temu podłoga nie wymaga idealnie równego podłoża – ewentualne nierówności nie będą widoczne na jej powierzchni. 

Zintegrowany podkład z pianki IXPE efektywnie tłumi odgłos kroków. Nie ma potrzeby układania innych podkładów akustycznych, w rezultacie instalacja podłogi jest szybsza i nie wymaga ponoszenia dodatkowych wydatków.

Opatentowany system bezklejowego łączenia paneli 5G firmy Välinge to najlepsza opcja. Łatwość, z jaką następuje połączenie, sprawia, że montaż można przeprowadzić samodzielnie, a poszczególne elementy podłogi powiązane będą ze sobą precyzyjnie i trwale.

Wierzchnia warstwa winylu grubości 0,55 mm jest odporna na zużycie, co pozwala na montaż paneli w pomieszczeniach klasy 33 – komercyjne o dużym natężeniu ruchu.

Nie wymagają specjalistycznych zabiegów konserwacyjnych, wystarczy podstawowa dbałość. Powierzchnia podłogi wyglądać będzie pięknie przez wiele lat.

  • Wymiary elementu Wymiary elementu 1220 x 180 x 6 mm
  • Montaż Montaż Na pióro i wpust
  • Gwarancja Gwarancja 10 lat w pomieszczeniach komercyjnych/ 25 lat w pomieszczeniach mieszkalnych
  • Cena detaliczna Cena detaliczna 111 zł / mkw netto
Zapytaj o ten produkt
Galeria realizacji podłóg Astorga
  • Astorga
  • Astorga
  • Astorga

Obejrzyj galerię naszych realizacji

Zapytaj nas

Jesli masz jakiekolwiek pytania dotyczace naszych produktow wypełnij i wysli poniższy formularz lub po prostu zadzwoń

person
mail
mode_edit
sms

 
Wyślij zapytaniearrow_forward

TIMBERLINE

Salon na Pradze Południe

Sławek Stefaniuk

+48 514 797 564

 
ul. Grochowska 44,

05-077 Warszawa.

 

Salon na Mokotowie

Krzysztof Pliszka

+48 512 298 511

krzysztof@timberline.pl

ul. Bartycka 175 pawilon 5H,

00-716 Warszawa.

Zapytaj nashelp
Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem